Aktuality

Důležité upozornění!

V roce 2018 bylo PČR a státnímu zastupitelství doručeno oznámení, o šíření lživých a pomlouvačných článků na stránkách:

https://tomasrohacek.eu/


Oznámení úřadům činným v trestním řízení je vždy každý rok opakováno z toho důvodu, že tyto stránky ve svém důsledku poškozují zejména občany, kteří mají uzavřen smluvní vztah skrze řádnou smlouvu o dílo objednatel / investor - zhotovitel.

Je prokázané, že v případě, kdy se objednatel díla dostane k těmto internetovým stránkám, tak ve většině případů pak odmítne respektovat písemně uzavřené smluvní podmínky se zhotovitelem a z obav o svoje investice přestane poskytovat potřebnou součinnost zhotoviteli v do té době bezproblémové spolupráci. Tato situace způsobí škody na straně zhotovitele i objednatele a to je pravým úmyslem toho, kdo tyto stránky provozuje, i když se vydává za ochránce bezbranných občanů..

Pokud se Vám stalo, že jste přestali respektovat smlouvu o dílo a máte pocit, že předčasné ukončení smluvního vztahu s Vaším zhotovitelem Vám způsobilo jakoukoliv škodu, doporučujeme Vám obrátit se na nejbližší služebnu PČR případně státní zastupitelství a tuto skutečnost jim prosím nahlaste.

Provozovatel stránek tomasrohacek.eu je sice skrytý a tyto anonymní stránky neuvádějí ani jediný kontakt na konkrétní osobu provozovatele, nicméně my tohoto člověka známe a zná jeho totožnost od roku 2028 i PČR.

Stížnosti na stránky tomasrohacek.eu můžete uplatnit i osobně na adrese:

FILIP PETRÁK - OPLETALOVA 472, ÚSTÍ NAD LABEM

Možná by Vám pomohlo, kdyby jste panu Petrákovi osobně vysvětlili, že se nemá lhát a také mu vysvětlili, jak moc Vás svojí činností poškodil .


21.11.2023

Česká televize natáčí za miliony korun z kapes daňových poplatníků již šestou očerňující reportáž o panu Tomáši Roháčkovi. 

Kristýna Augustová Dobešová 

a její dvě gorily si vyrazily do Jizerských hor

První zastávku si trio z České televize udělalo na farmě. Natočili skrytou kamerou pana Roháčka při krmení koní. Při jeho odjezdu z farmy se Dobešová Augustová pokusila dostat do přímého kontaktu s odjíždějícím vozidlem. Pokřikovala na pana Roháčka, jestli se ho může na něco zeptat a jestli se může vyjádřit k jeho podvodům. Od pana Roháčka se jí dostalo odpovědi, že nikoliv s dodatkem, že je neskutečné, že si dovolí jej pronásledovat až sem do Jizerských hor. Cestou z farmy si pan Roháček pořidil o tomto incidentu  fotodokumentaci a natočil video. Při odjezdu do Prahy si pan Roháček udělal zastávku u rodinného domu místního starosty obce, aby zde vyčkal na příjezd tria pronásledovatelů. Zastávka u starosty místa, kde pan Roháček někdy bývá vídán je tradiční položkou na  seznamu pronásledovatelů. Po tom, kdy se reportérka natočí před domem starosty při pokusu o telefonický kontakt obvykle následuje cesta před místní obecní úřad či hospodu tak, aby se pobytu tria z České televize všimlo co nejvíce lidí. Pak ještě pár dotazů místním co říkají na to, že v jejich obci bývá vídán Tomáš Roháček, který páchá rozsáhlé podvody a reportáž je hotova. Předpokládáme, že se reportáž bude vysílat v České televizi do cca dvou měsíců.

Pan Roháček čelí zejména stran České televize stalkingu již sedm let.

Stalking je nevhodné chování, projevující se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp. Takový zájem cílenou osobu obtěžuje, narušuje její soukromí a vzbuzuje u ní strach; někdy ústí až v trestní stíhánípronásledovatele, stalkera. Stalker je až patologicky posedlý zájmem o osobu, kterou pronásleduje, často je veřejně známá, nebo jemu blízká, např. bývalý partner. Jako typičtí stalkeři na sociálních sítích se projevují lidé, kteří pod záminkou "zjišťování, s kým mají tu čest," šmírují profily uživatelů, které neznají.

 § 354 trestního zákoníku - Nebezpečné pronásledování

Od 1. ledna 2010 se s účinností nového trestního zákoníku dostal  do českého právního řádu, a to jako nový trestný čin Nebezpečné pronásledování. Patří mezi trestné činy narušující soužití lidí. Jeho skutková podstata spočívá v tom, že někdo jiného dlouhodobě pronásleduje, např. vyhledává jeho osobní blízkost nebo ho sleduje, vytrvale jej kontaktuje (písemně, ale i prostřednictvím mobilu či e-mailu), omezuje jej v jeho obvyklém způsobu života, za účelem kontaktu zneužije jeho osobních údajů či jemu nebo osobám blízkým dokonce vyhrožuje ublížením na zdraví nebo jinou újmou. To vše za podmínky, že vyhrožování v pronásledované osobě vzbudí důvodnou obavu o život nebo zdraví. Pachateli pak v základní sazbě hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, při naplnění kvalifikované skutkové podstaty, je-li pronásledovaným dítě nebo těhotná žena, případně je pronásledujících více či je použita zbraň, na šest měsíců až tři roky.